Euro TruCk SimuLatoR 2 KaR Modu // Euro TruCk SimuLatoR 2 Kış Modu | Gezginler LR7.Net
Sitemizde şuan toplam 54 film bulunmaktadır.

Euro TruCk SimuLatoR 2 KaR Modu // Euro TruCk SimuLatoR 2 Kış Modu

7
( Yüksek Kalite )

Euro TruCk SimuLatoR 2 KaR Modu // Euro TruCk SimuLatoR 2 Kış Modu

Euro TruCk SimuLatoR 2 KaR Modu // Euro TruCk SimuLatoR 2 Kış Modu

Euro TruCk SimuLatoR 2 KaR Modu // Euro TruCk SimuLatoR 2 Kış Modu

Merhaba sevgili fullindirgezginler.com takipçileri,

Ets 2 oyunu için geliştirilen birçok yamayı sizler için sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz.Daha önce birçok yamayı paylaşmış ve sizlerin beğenisine sunmuştuk.Yine bu yazımızda da sizler için araştırdığımız güzel bir yama paylaşıyoruz.Özellikle yabancı sitelerde çok güzel yamalar bulunduğundan genel olarak oraları ziyaret edip sizler için en güzel yamaları derlemeye çalışıyorum.Euro truck simulator 2 Kar modu da dikkatimi çeken modlardan birisiydi.Çünkü oyunda mevsimler içinde kışa yer verilmemişti.Yağmurun yağmasına tanık oluyorduk ancak kışın geldiğini göremiyorduk. Bu eksikliğin bir mod ile kapatılmasını sağlayabilirsiniz.Bu tür modlar oyunu daha güzel bir hale getiriyor ve kullanıcıları oyuna daha çok bağlıyor.

Etrafınızdaki alanların üzeri karla kaplanmış oluyor.Yollarda da kar ve buz görüyoruz ancak şöyle soru soracaklar muhtemelen bende buradan cevaplayım. Arabalar karlı yolda kayıyor mu ? şeklinde soru soracaklar veya merak edecekler olabilir maalesef o derece bir mod değil sadece görüntü itibariyle yapılan bir değişikliktir.Araçların kayması söz konusu değildir.Euro truck simulator 2 Kış modu ile beraber birçok özellik oyuna dahil edilmiş olacak. Bu özellikleri de aşağıda sizlere verdim.Yabancı bir siteden alıntı olduğu için google translate terk olarak çevrilmiştir : ) kusura bakmayın bu yüzden.Ama yinede anlaşılabilir düzeydedir.

Şüphesiz ki bu yama sizlerin beğeneceği en güzel yamalardan olup kurulum işlemi de basittir.Ancak dosyanın boyutu biraz olduğundan bazı bilgisayarlarda sorun yaratabilir.Bu nedenle sisteminiz pek fazla iyi değilse gene de yüklemeyin derim.Kasma sorunu falan yaşayabilirsiniz belki.Neyse fazla uzatmadan Ets 2 Kar modu ve özelliklerini aşağıda paylaşalım.Daha fazla paylaşım ve yama için fullindirgezginler.com adresini takip edin.Böylelikle en güzel içerikleri ücretsiz indirebilirsiniz.Hepinize iyi eğlenceler.

Euro TruCk SimuLatoR 2 KaR Modu Özellikleri

 • ETS2 v1.2.5.1 test edilmiştir
 • Biz bu sürüme oyun yama tavsiye!
 • Mod sunuyor:
 • Işıklar saat 9:00 ‘da saat 17:00′ de devam ve kapalı
 • Bu 7:00 ‘ye kadar 19:00 karanlık
 • Kamyon Sıcaklık şimdi 1 ile -10 arasında
 • Tüm yol, arazi, işaret ve vegitation dokular değiştirilmiştir.
 • Kar fırtınası etkisi ve sesler eklendi.
 • Lastikler de kar parçacıkları eklendi.
 • Değişti araç fizik (değil jackknife için sürücü ama dikkatli olmak Kamyon kolay)
 • Prefabrik firma binalar değişti.
 • Yükleme ekranları, şarkı ve tema değiştirildi (Tam özellik)
 • Gerçek şirket benim gerçek Şirket Mod v1.1 ‘den eklenmiştir.

download

Euro TruCk SimuLatoR 2 Kar / Kış Modu Indir : Tıkla Indir

resimler

snow-map

 

Bunlardan geldiler:

10.965
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Euro TruCk SimuLatoR 2 KaR Modu // Euro TruCk SimuLatoR 2 Kış Modu

Euro TruCk SimuLatoR 2 KaR Modu // Euro TruCk SimuLatoR 2 Kış Modu Merhaba sevgili fullindirgezginler.com takipçileri, Ets 2 oyunu için geliştirilen birçok yamayı sizler için sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz.Daha önce birçok yamayı paylaşmış ve sizlerin beğenisine sunmuştuk.Yine bu yazımızda da sizler için araştırdığımız güzel bir yama paylaşıyoruz.Özellikle yabancı sitelerde çok güzel yamalar bulunduğundan genel […]

Tür: Ets 2 Yamaları

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?