The most important thing to recognize is that there are no shortcuts to weight loss. Slimming pills are not as damaging to your health as they were ten years ago, and many are incredibly healthy and can boost your energy levels and weight loss results significantly. With a little research, you will find the pills that assist your body, rather than holding it back. prev Children shouldn t use Sytropin HGH or any other HGH releaser or supplement. If you are pregnant, nursing, on any medication, or suffering from any medical conditions, you should talk to your doctor before beginning any supplement program. slow carb diet Taking control of your diet is the greatest way to drop those unnecessary pounds. To develop a flat belly you need to start by making some changes in your eating habits. Identify emotional eating, try to observe when you are eating because you are unhappy, depressed or just simply bored, and try to deal with the problem without those undesirable calories. Do your best to stick to a organic, low-calorie diet. spirullina weight loss cytomel, primobolan, primobolan depot, equipoise celebrity weight loss tips On the other hand, drinking the right amount can be more beneficial than any vitamin or supplement out there. If you have never drank beet juice before, start with only ¼ to ½ of a beet mixed into other juice. Slowly build from there, but no more than one beet per day. This should be plenty to get the anti aging benefits you are looking for. male weight loss TekkeN 5 Full IndiR /// Tek Link /// Pc | Gezginler LR7.Net
Sitemizde şuan toplam 54 film bulunmaktadır.

TekkeN 5 Full IndiR /// Tek Link /// Pc

3
( Yüksek Kalite )

TekkeN 5 Full IndiR /// Tek Link /// Pc

TekkeN 5 Full IndiR /// Tek Link

TekkeN 5 Full IndiR /// Tek Link /// Pc

Merhaba sevgili fullindirgezginler.com takipçileri,

Oyun indirme kategorisinde ki paylaşımlarımıza yeni oyunlarla devam ediyoruz.Bu yazımızda sizlere oyun konsollarından Bilgisayar oyunu olarak transfer olan tekken 5 oyununu paylaşıyoruz.Dövüş oyunları arasında popüler olan oyunların başında gelmektedir.Namco firması tarafından oyun piyasaya çıkartıldı 2005 yılından bu yana da ilgiyle takip ediliyor ve oynanıyor.Daha önce tekken serisi oyularından oynamış olan birçok oyuncu bu oyunun özelliklerini biliyor.Dövüş oyunları denildiğinde akla ilk gelen oyunlardan biri olma başarısını göstermiş bir oyundur.Klasik bir dövüş oyunu gibi olsa da oyunun kurgusu ve seçeneklerin fazlalılığı sayesinde sizi kendine bağlayacaktır.

Oyuna girdiğinizde sizi bir video karşılıyor.Açılış ekranında beliren bu video sizi oyun hakkında heyecanlandıran bir karşılamadır.Zaten daha oyuna girdiğiniz andan itibaren etkilenmeye başlıyorsunuz.Tekken 5 oyununda birçok mod bulunuyor.Bu modlardan bazılarını da sizlere verelim.Story Mode, V.S Mode, Time Attack Mode, Practice, Devil Within Mode, Arcade History Mode gibi mod seçeneklerini oyunda göreceksiniz.

Tekken 5 PC oyununda sizler için hazırlanmış oldukça fazla video arşivi bulunuyor.Bu videolarda size oyun hakkında çeşitli bilgilere yer veriyorlar.Yani her videoda sizler için hazırlanmış farklı bir konu bulunuyor.Bu videolar sayesinde oyun sıradan bir oyun olmaktan kurtulmuş oluyor.Bu videolarda zaman zaman karakterlerin dövüş anındaki muhabbetleri zaman zaman da karakterlerin başından geçen olaylar verilerek sizleri bilgilendiriyorlar.Bu videoları izlemeniz sizin için artı bir avantaj olacaktır.Çünkü oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olup daha kolay bir şekilde oyunu kavrayabileceksiniz.

Oyundaki karakterlerin toplam sayısı 20 falandır.Bu karakterleri kullanarak teker teker dövüşmeye başlıyorsunuz.Her bir karakteri seçtiğinizde oyunu bitirirseniz diğer bir karakter sizin için açılıyor ve o karakterle ilerliyorsunuz.Yani bu şekilde sadece tek bir karaktere takılıp kalmadan 20 civarında karakterle oyunu bitirme imkanına sahip oluyorsunuz.Bu özellikte oyunun sıkıcı olmasına bir önlem olarak eklenmiştir.Ayrıca zaten her karakterin kendine özgü güçleri ve özellikleri bulunuyor.Bu da oyunu daha heyecanlı hale getirmeye yetiyor.

Oyunun modlarına kısaca değinelim ve modlar hakkında sizleri bilgilendirelim.Tekken 5 indir oyununda Story modu oyunun asıl modu olma özelliğini gösteriyor.Bu modu seçerseniz bir karakter seçip oyunu bu karakter ile bitirmeye çalışacaksınız.Theather modunda ise yukarıda bahsettiğimiz o videoları izleyebilirsiniz.Customize modu ile de karakterinize dilediğiniz bir isim verebilirsiniz.Ayrıca puanlarla eşya satın alabileceğiniz bölümde burasıdır.Time Attack modu ise adından da anlaşılacağı üzere zamanla ilgili bir moddur.Yani burada süre işlemekte ve sizde işleyen süre içerisinde zamana karşı bir yarış içerisine girmektesiniz.V.S Battle modunda ise arkadaş çevrenizle dövüşebiliyorsunuz.Oyunda birçok bulunuyor bu modların hepsini uzun uzun açıklamaya gerek yok sanırım.Zaten oyuna başladığınızda zamanla keşfedeceksiniz.

Fullindirgezginler.com olarak sizler için en iyi oyunları sitemizde paylaşıma sunmaya devam edeceğiz.Tekken 5 pc indir konusunda bizleri tercih etmenizden dolayı teşekkür ederiz.Sitemizi takipte kalın ve böylece oyunları ve yamaları ücretsiz edinin.Hepinize iyi oyunlar dileriz ve bizi takipte kalmanızı tavsiye ederiz.

sistem

TekkeN 5 Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: (Windows XP SP2)/ (Vista SP2)/(Windows 7)
 • İşlemci: @ Intel Pentium Core 2 Duo 3.20 Ghz
 • RAM: 1 GB  (XP) / 1 GB (Vista/Win 7)
 • Ekran Kartı:  NVIDIA Geforce 8800 GT  512 Mb
 •  Boş Harddisk Alanı: 5 GB
 • Not: Crack İçindedir.

resimler

Tekken-5-Bilgisayar-Oyunu Tekken-5-Gezginler Tekken-5-Pc

download

TekkeN 5 Pc full Tek Link Indir : Tıkla Indir

Alternatif indirme linki : Tıkla indir

Bunlardan geldiler:

9.094
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
TekkeN 5 Full IndiR /// Tek Link /// Pc

TekkeN 5 Full IndiR /// Tek Link /// Pc Merhaba sevgili fullindirgezginler.com takipçileri, Oyun indirme kategorisinde ki paylaşımlarımıza yeni oyunlarla devam ediyoruz.Bu yazımızda sizlere oyun konsollarından Bilgisayar oyunu olarak transfer olan tekken 5 oyununu paylaşıyoruz.Dövüş oyunları arasında popüler olan oyunların başında gelmektedir.Namco firması tarafından oyun piyasaya çıkartıldı 2005 yılından bu yana da ilgiyle takip ediliyor […]

Tür: Dövüş Oyunları

Etiketler: , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“TekkeN 5 Full IndiR /// Tek Link /// Pc” filminde 3 Yorum bulunuyor.
 1. jyjtyj - 7 ay önce demiş ki:

  sağolun

  • ahmet - 6 ay önce demiş ki:

   kardeşim oyunu kurdun mu çalışıyor mu

 2. ben - 4 ay önce demiş ki:

  inşallah çalışır iniyor